09357900665 Basic4x@gmail.com تایم کاری : شنبه تا پنج شنبه تهران ، ولیعصر

آموزش المنتور پرو | آموزش ساخت صفحه در المنتور

آموزش المنتور پرو فارسی
با یکی دیگر از سری مقالات آموزش المنتور فارسی ژاکت در خدمت شما هستیم.
در مقاله قبلی به طور کلی آموزش کار با المنتور ارائه شد.

در این آموزش به طراحی یک صفحه در المنتور می پردازیم. بعد از این آموزش به راحتی می توانید صفحات مختلف را ،از هدر تا فوتر، به راحتی طراحی نمایید. همچنین طراحی هدر دیجی کالا با المنتور ،که نیاز برخی از کاربران بوده و در دیدگاه مطرح شده بود، با این آموزش امکان پذیر می باشد. برای ایجاد یک صفحه جدید در المنتور فارسی از پیشخوان وردپرس، دکمه ایجاد برگه جدید را بزنید یا از بخش نوشته‌ها، افزودن نوشته و سپس ویرایش با المنتور را انتخاب کنید.

در صفحه‌ جدیدی که باز می‌شود دو آیکون مثبت و پوشه را می‌بینید.
در ادامه به تفصیل در مورد هر دو روش ایجاد صفحه جدید، صحبت خواهیم کرد.

ساخت صفحه جدید با “افزودن بخش جدید”
با انتخاب گزینه مثبت، می‌توانید ساختار صفحه را انتخاب کنید.
با کلیک بر روی ساختار مورد نظرتان، در منوی سمت راست المان‌هایی نمایان می‌شود که باید برای طرح بندی صفحه از این المان‌ها استفاده کنید. وظیفه منوی سمت راست، طراحی و زیباسازی صفحه مورد نظر است. این نوار ابزار شامل سه سربرگ “طرح بندی“، “استایل” و “پیشرفته” است. در سربرگ طرح بندی می‌توانید مواردی چون فاصله بین ستون‌ها، ارتفاع، انتخاب تگ HTML و همچنین اضافه کردن ساختارهای بیشتر را تعیین کنید. در سربرگ استایل می‌توانید پس زمینه و حاشیه بخش‌‌ها را انتخاب کنید و در سربرگ پیشرفته شناسه CSS و کلاس‌های CSS را می‌توانید اننتخاب کنید.

مجتبی حسین زاده

67 مطلب منتشر شده

مجتبی حسین زاده سلام خدمت شما، مجتبی هستم مدیر و موسس اندروید راست چین، بیش از 15 سال تو حوزه برنامه نویسی اندروید و وب هستم و در کنار وبلاگ نویسی و طراحی سایت و همچنین برنامه نویسی اندروید در زمینه شبکه و دوربین های مداربسته نیز فعالیت دارم. خوشحال میشم اگه سوالی داشته باشید با بنده مطرح کنید.

درباره این مطلب نظر دهید !